İletişim Formu
Cisco DNA
Verileri sezgiye dönüştürün
Önsezi biz insanları harekete geçiren şeydir. Bu aynı güç, artık ağınızı da harekete geçirebilir. Saatlerce süren iş yükünüzü saniyeler içinde halletmek için yönetimi sadeleştirin, maliyetleri azaltmak için süreçlerinizi otomatik hale getirin ve performansınızı geliştirmek için matematiksel analizleri kullanın. Karşınızda tamamen yeni bir ağ dönemi. Bir Ağ. Güçlü Sezgiler. Cisco DNA.
Videoyu İzle
Daha hızlı hareket edin
Şirketinizdeki binlerce cihaza hükmedin. Merkezi yönetim ile hızlı hareket edin. Cihaz kullanımını otomatize edin.
Maliyetleri düşürün
Otomasyon ile hataları en aza indirgeyin. Politika-temelli kullanım ve yetkilendirme daha iyi bir hizmet süresi (uptime) ve gelişmiş güvenlik sunar.
Riski azaltın
Problemleri erkenden tahmin edin. Ağınızın, cihazlarınızın ve uygulamaların performansını en iyi hale getirmek için uygulanabilir öngörülerden yararlanın.
Özellikler
Sade tasarım
Sezgisel iş akışlarını kullanarak ağınızı tasarlayın, ağ aygıtlarınızın nerede kullanılacağından başlayın.
Politikanızı güvenli hale getirin
Yüksek güvenlikli erişim ve ağ segmentasyonu sağlayan kullanıcı ve cihaz profillerini iş ihtiyaçlarınıza göre tanımlayın.
Otomatik konfigürasyon
İş önceliklerinize göre ağınızda sağladığınız hizmetleri eksiksiz yerine getirmek ve cihaz kullanımını kolaylaştırmak için politika-temelli otomasyon sistemini kullanın.
Proaktif Güven
Aynı seviyede bir deneyim sunmak için zengin kaynakları ve geniş bilgi birikimini bir araya getirin ve ağınızı proaktif bir biçimde en iyi hale getirin.
Daha fazlası için videoları seyredin
Cisco DNA ile ağa çeviklik kazandırın.
Cisco DNA Center ile ağı tek noktadan yönetin.
Cisco DNA, Yenilikçilik
Cisco DNA, Güvenlik
Overview of Cisco DNA Center Assurance
İlgili Teknolojiler
Idenditity Services Engine
Yüksek güvenlikli erişim kontrolünü elinizde tutun. ISE üstün bir görüntüleme sağlamak için, kapsamlı akıllı-sensör ve profilleme özellikleri sayesinde ağınızın en derinlerine kadar ulaşır.
ISE hakkında bilgi alın
Stealthwatch
Ağ görüntüleme yeteneklerinizi arttırın. Dijital dünyadaki ilk savunma hattını geçen saldırıları tespit edin. Şifrelenmiş trafik içindeki zararlı yazılımları saptayın.
Stealthwatch hakkında bilgi alın
AppDynamics
Ağınızın QoS/Hizmet Kalitesi ve kullanılabilirliğini etkileyen uygulama hususları hakkında derin bir önsezi kazanın. Hızlı sınıflandırma ve temel neden analizi, sorunları ağınızda bir probleme yol açmadan önce tespit eder.
AppDynamics hakkında bilgi alın
İlgili Ürünler
DNA'dan eksiksiz olarak faydalanmanıza yardımcı olacak fiziksel veya sanal ağ ürünlerini ve servislerini seçin.
Ayrıca Cisco Meraki'den bulut tabanlı ağ sunuyoruz.
Sektörlere göre Cisco DNA'in faydalarını izleyin
Retail / Perakende | Cisco DNA
Healthcare / Sağlık | Cisco DNA
Manufacturing / Üretim | Cisco DNA
Finance / Finans | Cisco DNA
Cities / Şehirler | Cisco DNA
Government / Kamu | Cisco DNA
Education / Eğitim | Cisco DNA
Kârınızı arttırın
Kurumunuzun yazılım-tanımlı bir ağ ile ne kadar tasarruf yapabileceğini görmek için DNA Yatırım Getirisi Hesaplayıcısını kullanın.
Şimdi hesaplayın
Cisco DNA infografiği için tıklayınız. Ağınızla sorunlarınız mı var? DNA yapısına nasıl geçebileceğinizi öğrenmek için tıklayınız Cisco Catalyst 9000 Ailesi Switchler'le ilgili detay bilgi için tıklayınız.