Biltam Hakkında
Biltam Hakkında

Türkiye'de iletişimin mimarı Biltam 1983 yılında İstanbul'da kuruldu.

Network, security, data center, collaboration konularında danışmanlık, tasarım, satış, eğitim, bakım-destek ve işletim hizmetleri vermekteyiz.

Başarımızdaki sır, müşterilerimize verdiğimiz destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketleri ve kamu kurumları yıllardır bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Ekibimiz, iletişim teknolojileri konusunda seçkin özgeçmişlere sahip kişilerden oluşuyor. Yaklaşık 60 kişiden oluşan kadromuz Türkiye ve yurtdışında önde gelen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış kişilerden kurulu.

Şirket stratejimiz ve politikamız iletişim ve sistem teknolojileri alanında lider konumda bir entegratör olmak.

TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001 Kalite Güvence belgeleri ile Cisco Systems’in en üst seviye teknoloji ve çözüm ortaklıklarına sahibiz.

Bilgi Güvenliği Yaklaşımı

Biltam, iş faaliyetleri kapsamında erişilen ve kendisine, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına ve iş ortaklarına ait olan basılı, yazılı, sözlü, sesli, görüntülü ve elektronik ortamdaki tüm bilgi varlıklarını korumayı taahhüt eder.

Bilgi Güvenliği çalışmalarının temel amacı, bilgi varlıklarının yaşam döngüsü boyunca gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliklerinin korunması amacıyla risklerinin yönetilmesidir.

Biltam Üst Yönetimi olarak, Bilgi Güvenliği Politikası ve bağlı politikalarının kuruluş dahilinde ISO 27001 Standardı koşullarına uygun şekilde işletilmesinin ve denetiminin, güvenlik ihlallerinde gerekli yaptırımın icra edilmesinin desteklendiğini beyan ederiz.Facebook Linkedin