Çağrı Merkezi Kulaklığı Nedir?
27 Eylül 2021
Çağrı Merkezi Kulaklığı Nedir?

Bilindiği üzere çağrı merkezi elemanı olarak çalışanlar için profesyonel bir iş süreci sağlayabilmek, doğru kulaklık seçimiyle mümkündür. Çağrı merkezi çalışanlarının müşterilerle iletişim halindeyken iş sürecinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için gerekli olan şartlara katkıda bulunan özelliklere sahip olarak üretilen kulaklıklara çağrı merkezi kulaklığı denir.

Çağrı merkezi çalışanı ile müşteri iletişiminin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi bu iş sürecinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olması demektir. Bunun için gerekli şartlar ise sessizlik, yani çağrı merkezi çalışanı ve müşteri sesinin bulundukları ortamdaki istenmeyen gürültülerden arındırılmış olması ve her iki tarafın birbirini net bir şekilde işitebiliyor olmasıdır.

Aktif Gürültü Önleyici (ANC) teknolojisine sahip Poly çağrı merkezi kulaklıkları sayesinde etraftaki iş sürecine zarar veren gürültüler engellenebilmektedir. Bu teknoloji gelişmeden önce müşterilerin çağrılarını yanıtlayan ofis çalışanları ve çağrı merkezi çalışanlarının duvarları ses yalıtım membranlarıyla kaplanmış odalarda çalışmaları gerekirdi. Ancak gelişen teknolojiyle üretilen Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip kulaklıklar sayesinde dışarıdaki istenmeyen gürültü sıfırlanabilmekte ve yalnızca kulaklıktaki sesi duymak mümkün olabilmektedir.

 

Çağrı Merkezi Kulaklılarının Normal Kulaklıklardan Farkı

Çağrı merkezi kulaklıkları, özellikleri sayesinde normal kulaklıklardan daha kaliteli bir iş deneyimi sağlar. Üstelik, Poly Çağrı Merkezi Kulaklıkları sayesinde bir mekâna bağlı kalmadan istediğiniz yerde istediğiniz zaman işinize odaklanabilirsiniz. Mobil çalışan olarak dışarıda hareket halindeyken dahi kablosuz ve Aktif Gürültü Önleme özelliği bulunan çağrı merkezi kulaklığı sayesinde etraftaki gürültülerden etkilenmeden müşterilerinizle rahatça iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma stilinize, ofisinizin koşullarına ve iş pozisyonunuza göre tercih yapabileceğiniz bir çok ANC destekli Poly kulaklıklarımız vardır.
Mobil çalışan iseniz ANC özelliğine sahip kablosuz kulaklıklardan tercih edebilirsiniz masa başında çalışıyorsanız ANC özellikli kablosuz kulaklıklarımızdan da seçim yapabilirsiniz.
Poly Çağrı Merkezi Kulaklıkları birden fazla cihazla eşleştirilebilmektedir. Aynı kulaklığı farklı cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Örneğin; ofiste çalışırken bilgisayarda, dışarıda yürürken telefonda, kafede otururken tablette...
Ürünlerimizde kişisel rahatınız için dilediğinizi seçmek üzere boyun arkası, baş üstü veya kulak içi gibi birçok Poly kulaklık bulunmaktadır.

Kulaklıklarımızı keşfetmek için ürünlerimizin yer aldığı sayfayı ziyaret edebilirsiniz.Facebook Linkedin