Cisco Spark Care
Cisco Spark Care

Cisco Spark Care basitce bulut bazlı çağrı merkezi çözümüdür. Özellikle help desk masaları ve küçük takımlar için tasarlanmış dijital müşteri destek portalıdır. Cisco Spark platformuna sahip müşterilerin isterlerse 15 dakika içinde basitce ve hızlıca bir müşteri destek merkezine sahip olmalarını sağlar. Bu şekilde sahip oldukları Cisco Spark Care portalı dijital, güvenilir ve basittir.

Cisco Spark Care ile mevcut kurumsal web sitenizi chat-destekli hale getirebilir ve müşteri memnuniyeti anketini de bu süreçe dahil edebilirsiniz.  Cisco Spark Care  hesabınız ile aynı anda 5 adete kadar chat oturumu açabilirsiniz. Müşteriler ile yapılan sohbetleri web siteniz üzerinden başlatabilir ve Cisco Spark Care üzerinden verilen desteğin sonunda  ondan bu verilen destek işleminin onun açısından tek bir tıkla  değerlendirmesi istenebilir.

Cisco Spark Care üzerinden verilen müşteri desteği sırasında müşteri sesli olarak cep telefonu veya ofis telefonundan aranmayı isteyebilir. Bu tarz bir durumda Cisco Spark care portalındaki müşteri temsilcileri sadece bir tuşa basarak geri aramayı yapabilirler.   

Cisco Spark Care platformunda müşteriden gelen yazılı mesajlar ve müşterinin kontak bilgileri,  analiz sürecinden geçerek müşteri temsilcilerinin ekranlarına anlamlı şekilde sunulabilmektedir. Raporlamalar üzerinde de analiz imkanı bulunmaktadır.  Ayrıca müşteri temsilcilerinin uzaktan (evden veya bölge ofislerinden) güvenli bir şekilde çalışabilmesine de imkan tanımaktadır. Facebook Linkedin
SERVİSLER