TelePresence
TelePresence

Günümüz iş dünyasında yüz yüze yapılan toplantı deneyiminini en yakın olarak bize yaşatan TelePresence teknolojisi kendini ispatlamış olarak toplantı odalarındaki yerini almaktadır. Bu TelePresence  deneyimini yaşatmak üzere  Biltam geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmanıza özel en uygun seçimi oda tasarım kurallarını da dikkate alarak sizlere sunmaktadır.

Günümüz TelePresence çözümlerinde öne çıkan özellikler aşağıda özetlenmiştir.

  • Aktif konuşmacıyı görüntülüyen sesi takip edebilen kameralı sistemler
  • Uzaktan kumanda yerine dokunmatik ekran üzerinden yönetilebilen sistemler
  • Müşteriye hazır halde gelen ekran, kamera, kodek ve standı ile birlikte entegre olarak gelen tak çalıştır TelePresence sistemler

TelePresence sistemleri ile  aynı odada toplantı yapıyormuşçasına özel bir deneyim yaşatan bu çözüm sayesinde, örneğin, iş prosesleri çok daha hızlı hale gelebilir veya yüksek müşteri sadakati sağlanabilir.

TelePresence çözümleri altında mobil kullanıclar için işbirliği kullanıcı uygulamları da bulunmaktadır. Bu uygulamlar sayesinde TelePresence deneyimini toplantı odasının dışında ister bir cafede, ister otobanda, ister havaalanında, ister yazlığınızda, ister teknenizde, ister masanızda, ister evdeki çalışma odanızda yaşayabilirsiniz.

Bütün bu TelePresence çözümlerini  Biltam İşbirliği Çözümleri Deneyin Merkezimizde kendiniz de test edebilirsiniz.

Görmek inanmaktır. Gelin bu deneyimi birlikte test edelim. Bütün bu TelePresence çözümlerini  Biltam İşbirliği Çözümleri Deneyim Merkezimizde kendiniz de test edebilirsiniz.Facebook Linkedin
SERVİSLER