BYOD
BYOD

Kurum personeli kendi bilgisayarını, tabletini kendisi almak ve kendisine ait bu cihazlar üzerinde çalışmak, şirket uygulamalarına da bu cihazlar üzerinden erişebilmek istiyor. Birçok kurum çalışanlarını kendi cihazlarını getirmeleri konusunda teşvik etmeye başladı bile. Bunun için gerekli altyapının hazır edilmesi için IT departmanları üzerindeki baskı her geçen gün artıyor. Kurumlar bu altyapıyı sunarken güvenliğin nasıl sağlanacağı konusunda endişeli. Kuruma ait değerli bilgilere artık her yerden ve her cihazdan erişilebilir olacağı düşüncesi yöneticilerin kara kara düşünmesine neden oluyor. Gelecek bu yönde şekilleniyor ve bu taleplerden kaçış yok. Peki gerçekten de bu kadar endişelenmeye gerek var mı? Cisco güvenli network mimarileri sayesinde endişe etmenize gerek yok. BYOD çözümlerini bir de bizden dinleyin, anlayacaksınız.Facebook Linkedin
SERVİSLER
Access Points Access Point (AP) networke kablosuz olarak bağlanmamızı sağlayan cihazlara verilen genel ad. Kablosuz bağlantı hızlarının da artması sayesinde çalışanların çoğunun öncelikli tercihi kablosuz bağlanmak. Kablosuz IP telefonları kullanarak hiç kablo olmayan ofisler tasarlamak mümkün. Bu sayede yer değişiklikleri ve taşınmalar daha az zahmetle halledilebiliyor. Akıllı telefonların ve tabletlerin çoğalması ile birlikte her sektörde kablosuz bağlantılara ve dolayısıyla access pointlere olan ihtiyaç artmış durumda. Cisco access point ürünleri ve güvenli network mimarisi sayesinde iç ve dış mekanlarda güvenli kablosuz bağlantılar sağlayabilirsiniz.
incele oku »
Wireless Controllers Çok sayıda access pointi tek noktadan yönetebilmek ve sistemin düzgün çalışabilmesini sağlamak için merkezi bir wireless controller cihazına gerek duyulmaktadır. 3 adetten fazla AP olan her network için controller cihazı kullanılması tavsiye edilmektedir. Cisco wireless controller çözümlerini dinlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
incele oku »
AnyConnect Secure Mobile Client Çalışanlarınızın her yerden, kurum laptopları ve kişisel mobil cihazları ile, mekandan bağımsız şekilde fakat kuruma ait tüm verilerin güvende ve koruma altında olduğu bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. 
incele oku »
Mobile Device Management Çalışanlarınızın mobil cihazları üzerindeki tüm uygulamalara hakim olmalısınız. Çalıntı, kaybolma gibi riskler sonunda kuruma ait değerli verilerinizin başkalarının eline geçmesini önlemelisiniz. Mobile Device Management (MDM) çözümlerimiz ve bu çözümlerin diğer Cisco güvenlik ürünleri ile entegrasyonu sayesinde riskleri en aza indirebilirsiniz.
incele oku »