Meraki Cloud Managed Networking
Meraki Cloud Managed Networking

Cloud Network dünyası ile tanışın. Cisco Meraki yeni bir bakış açısı ile birlikte bulut temelli akıllı networkler ve benzersiz kolaylıkta bir network yönetimi vaat ediyor. Bunu patentli protokolleri ve farklı iletişim mimarisi tasarımı sayesinde başarıyor. Şimdiye kadar network ile ilgili bildiğimiz ezberleri bozuyor. Kullanılan iletişim protokolleri özel sıkıştırma algoritmaları ile birlikte çalışıyor. Bu sayede herhangi bir cihazın buluta yükü 1 kb/s’den bile az oluyor.

Sistemin oldukça sade bir mantıksal tasarımı var. Network cihazlarına ait zeka geleneksel network sistemlerinde olduğu gibi cihazın bulunduğu lokalde değil, bulutta işliyor. Bu tasarım şekli Google Map üzerinden tüm sistemleri izleme ve müdahale etme gibi yenilikleri ve yönetimsel birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor.

Cisco Meraki’nin vaat ettiği yenilikçi network tasarımlarını inceleyebilmeniz için Biltam ofislerinde demo ortamları hazırladık. Meraki’nin sunduğu çözümlerin tümünü canlı olarak görüp incelemeniz mümkün. Meraki Access Point ürünleri ile hazırladığımız CMX, Location Analytics ve Wi-Fi Hotspot uygulamalarımız perakendeciliğe yeni fırsatlar sunuyor. Meraki ile yaptıklarımızı gördükten sonra iBeacon / Beacon teknolojilerini unutun gitsin.   Facebook Linkedin
SERVİSLER
Connected Mobile Experiences (CMX) / Location Analytics CMX, Cisco Meraki AP’lerde dahili bir özellik olarak bulunur ve gerçek zamanlı konum istatistikleri almanızı sağlar. AP’ler tarafından alınan veriler Meraki bulutu ile senkronize olur. Bu sayede müşterilerin ziyaret trendleri, sıklıkları, sadık müşteri ve yeni kazanılan müşteri kıyaslamaları gibi bilgiler kolaylıkla raporlanabilir. CMX’i kullanarak kampanyalar sonrası ve öncesi istatistikleri belirli bir gün veya bir zaman aralığı için alabilirsiniz. Örneğin yılbaşından önceki haftasonu veya anneler günü gibi.
incele oku »
Next Generation Retail Meraki AP’ler ile ücretsiz gelen CMX özelliği sayesinde perakende mağazanızda müşterilerinize ait birçok değerli istatistiği toparlayabiliyorsunuz. Buna ek olarak müşterilerinize ücretsiz Wi-Fi internet erişimi hizmeti sağlayabilir, bu sayede müşterilerinize ait başka verileri de alabilir, satış-reklam-kampanya gibi stratejilerinizi bu veriler ışığında planlayabilirsiniz. Size özel tasarlanmış hotspot ekranları üzerinden indirim veya kampanya duyurularınızı yapabilir, kendi CRM sisteminize entegre ederek indirim kuponlarını, kare kodlarını, kasa ve ürünlerle ilişkilendirebilirsiniz. Müşteriler self-servis ödeme veya stok kontrolünü kolaylıkla yapabilir. El terminali, POS cihazları gibi mağazadaki diğer kablosuz ürünler de aynı kablosuz bağlantı altyapısını kullanır. Bir taşla birden fazla kuş vurmak mümkün olur. Daha fazlası mı? Lütfen bizimle iletişime geçin.
incele oku »