Switching / Data Center Switching
Switching / Data Center Switching

Switching mimarisini planlarken anahtarlama ve güvenlik gereksinimlerini, sistem üzerinde çalışacak servislerle birlikte değerlendirmek gerekir. Tüm sistem fiziki, sanal ve bulut ortamlarla uyumlu şekilde tasarlanmak zorundadır. Server-Storage platformlarıyla operasyonel anlamda uyumlu, verimli ve benzer ölçekte büyüyebilir Data Center Switching altyapılarına ihtiyaç vardır. Birbirinden farklı çok sayıda platformun uyum içerisinde yönetilebilmesi gerekir. Bazı görevlerin otomatize edilebilmesi sistemlerin kolay yönetilebilir olmasına katkı sağlar. Cisco Unified Fabric ve Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) mimarileri üzerine inşa edilen switching altyapıları kurumların bu hedeflere ulaşmasına katkı sağlıyor.Facebook Linkedin
SERVİSLER
Nexus 9000 Serisi Switch'ler Cisco Nexus 9000 Serisi, hibrit IT altyapınızı basitleştirir ve sizi gelecek neslin modern uygulamalarına hazır hale getirir. Analiz, basitleştirme, otomasyon ve koruma Cisco’nun veri merkezi tasarımının temelini ve sizin dijital dönüşümünüzün başlangıç noktasını oluşturur.
incele oku »
Catalyst 9000 Serisi Switch'ler Dijital Dünyaya Hazır Switch Teknolojileri Karşınızda Cisco Catalyst 9000 ailesi switchler Amaca yönelik* (intent-based) bir ağ yapısı sağlamak için ASIC ve yazılım yenilikleri ile birlikte ağ sistemlerinin yeni çağı için tasarlandı. Üstelik daha fazla kullanıcı ve cihazı desteklemek için iki katı kapasiteye sahip ve hepsi kendinden önceki nesillerden daha uygun bir fiyat karşılığında.
incele oku »