Biltam'ın da Sponsor olduğu Cisco Connect 2017 Swissotel'de Gerçekleştirildi
17 Ocak 2017
Biltam'ın da Sponsor olduğu Cisco Connect 2017 Swissotel'de Gerçekleştirildi

Cisco önderliğinde düzenlenen en büyük teknoloji etkinliği olan Cisco Connect, bu yıl 17 Ocak tarihinde Swissotel Bosphorus’da gerçekleştirildi. Yoğun ilgi gören etkinliğe binden fazla katılımcı dahil oldu. Açılış konuşması Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, TÜSİAD yeni başkanı Erol Bilecik de bir konuşma yaptı.

Biltam etkinliğe “Platinum Sponsor” ve “TelePresence Sponsor” olarak destek verdi. Ayrıca katılımcılara sunulan kablosuz ağ erişimi Biltam’ın sağladığı Cisco Meraki altyapısı üzerinden gerçekleştirildi. Kablosuz ağ için gerekli hotspot ve loglama işlemleri ise Biltam’ın Wingy uygulaması ile gerçekleştirildi.

Standımıza gelen ziyaretçiler canlı olarak Cisco HyperFlex demosunu ve Cisco’nun MX800 serisi TelePresence video konferans cihazını görebildiler.

Paralel sunumlar sırasında uzman teknoloji danışmanımız Celal Milletinisever, Cisco Meraki çözümlerini anlattı. Satış Direktörümüz Şükrü Atlandı ise “Cisco Meraki ve Wingy ile Akıllı Mağazalar Yaratın” başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.Facebook Linkedin
HABERLER