Cicso Jabber ile İşbirliği Her yerde
21 Temmuz 2017
Cicso Jabber ile İşbirliği Her yerde

Cisco Jabber popüler adıyla chat ya da diğer adıyla anlık mesajlaşma telefon etmenin gerekmediği durumlarda, hızlı iletişim için kullanılan pratik bir yöntemdir.

Cisco Jabber çözümü Cisco'nun İşbirliği çözümleri altında yer alan Mobil İşbirliği çözümlerinin temel taşını oluşturmaktadır. Mobil çalışanlar için akıllı telefonlara,  tablet PC'lere ve normal PC'lere kurulabilen ve aynı son kullanıcı ara yüzüne sahip All-In-One tümleşik iletişim  uygulaması ve mobil yazılımdır.

Cisco Jabber sayesinde son kullanıcılar hem anlık mesajlaşma (IM), anlık durum bilgisi (Presence) , sesli görüşme, görüntülü görüşme ve aynı zamanda çoklu sesli ve görüntülü konferansa katılma gibi uygulamalar yapabilmektedirler.  Ayrıca klasik TelePresence görüşmelerinde olduğu gibi doküman paylaşımı da Cisco Jabber üzerinden yapmak mümkün. Böylece istediğiniz kişilere ofis dışında olsalar dahi ulaşabilirsiniz. Fakat anlık mesajlaşma sacede bir başlangıçtır.

Anlık mesajlaşma anahtar bir iletişim aracıdır. Kurum içindeki ilgili kişiye hızlıca ulaşılması, kritik bir sorunun hemen cevaplanması veya bir fikrin paylaşılması, çalışanların daha üretken ve işbirlikçi olmasını sağlamaktır.

Fakat bazı durumlarda iletişim ve işbirliği için mesajlaşmaktan daha fazla gerekebilir. Cisco jabber işte bu sebeple kurumunuz için doğru tercih olacaktır.

Pratik bir anlık mesajlaşma sistemine ek olarak Cisco Jabber sayesinde akıllı bir çok yeteneğe sahip olurusunuz.

İşte Cisco Jabber'ı tercih etmeniz için 7 neden

1-Anlık mesajlaşma anlık cevaplama anlamına gelmektedir

Elektronik postaya göre çok daha hızlı bir ileltişim olmaktadır.

Kimin online olduğunu görebilir ve ihtiyacın olan cevabı anında alabilirsin.

2-Meşguliyet arttıkça Cisco Jabber size daha çok yardımcı olur

Cisco Jabber size telefon veya email kanallarını kullanamadığımız durumlarda ek bir iletişim kanalı sunmaktadır. Yapmak zorunda olduğunuz işler arttıkça, Cisco Jabber diğer iletişim kanalları ile de entegre çalışır.

3-Kolayca dosya paylaşımı. Üstelik masaüstü ekran görüntüsü ses ve videonuzu içerecek şekilde

Cisco Jabber ile dosya paylaşımı yapabilirisiniz. Çalıştığınız ekran görüntüsünü iletişim kurduğunuz kişiye gösterebilir ve hatta ekranın belli bir bölümünü seçip resim olarak paylaşabilirisiniz. Bunlara ek olarak, aranızda yaptığınız ikili mesajlaşmayı grup mesajlaşmayı grup mesajlaşmaya döndürebilir, dilerseniz sesli ve görüntülü çoklu video konferans görüşmesine çevirebilirsiniz.

4-MS Exchange ile basit ve etkili entegrasyon sağlar

Cisco Jabber halihazırda kullanmakta olduğunuz ofis ürünleri ile birlikte çalışmaktadır. Çalışma takviminizi ve kontak kişilerinizin meşguliyet durumunu görebilmektedir. Bunun için başka bir pencere açmanıza gerek yoktur.

5-Herhangi bir yerden herhangi bir mobil cihazla erşilebilir olursunuz

Cisco Jabber IOS ve Android  işletim sistemi içeren tüm sistemlerde çalışır. Böylece lokasyon bağımsız olarak her zaman online olabilirsiniz.

6- Cisco Jabber kimlik hırsızlığı ve sızma riskini engeller

En kullanıcılarına yönelik anlık mesajlaşma sistemleri mevcur iş süreçlerimizi hacker’lara açık hale getirilir. Cisco Jabber kuurmsal düzeyde güvenlik sağlar ve şirket güvenliğini korur.

7-Biltam iş dünyasına yönelik yüksek servis kalitesi ve güvenirlilik sunmaktadır

Cisco Jabber uygulamasını 3 yıldır Cisco tarafından yılın işbirliği çözümleri iş ortağı seçilen Biltam ile gerçekleştirerek Cisco Jabber’ın daima çalışacağından ve güvenirliğinden emin olabilirisinizFacebook Linkedin
HABERLER