Cisco HyperFlex Demo Sistemimiz Hazır!
01 Ağustos 2016
Cisco HyperFlex Demo Sistemimiz Hazır!

Temelde; “compute”, “network” ve “storage” fonksiyonlarının birlikte sunulduğu “HyperConverged” (Hiper Bütünleşik) teknolojileri, kurumların bu konulardaki kaynaklarını konsolide etmeyi ve entegrasyonunu sağlamayı hedefler. Kaynak atamaları, bunların bir merkezden yapılması ve raporlanması gibi konular yani IT’ nin sadeleştirilmesi amacı ile bu teknolojiler gelişme göstermiştir.

Cisco HyperFlex System, daha esnek, daha ölçeklenebilir ve enterprise seviye ve geleceği kapsayacak şekilde dizayn edilmiş bir çözümdür.

Hyperconverged sistemler arasında “enterprise seviye” ihtiyaçları karşılaması ile de eşsizdir.

İlk kuşak ürünlerin aksine, içinde entegre bir “network fabric” çözümü de içerir. Bu sayede daha geniş aralıkta veri optimizasyon yeteneklerini kullanabilir.

İzole edilmiş sistemler yerine, entegre ve basit çözüm isteyen tüm müşteriler için çözümümüzü önerebiliriz. Çünkü mevcut sistemlerle entegre olabilme yeteneği, HyperFlex’i yine kendi sınıfında eşsiz hale getirmektedir.

Müşterilerin merkezde ya da kenar sistemlerde kullanabileceği bu çözümler, artık Cisco güvencesi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Biltam, bünyesinde bulundurduğu demo sistemi ile,  müşteri ortamında ya da Biltam veri merkezinde hizmet verebilmektedir.

Müşterilerimizin talepleri uyarınca senaryolar kurup, istenilen tüm iş yüklerini demo sistemlerimiz üzerinde test edebilirsiniz.

Demo talepleriniz için müşteri temsilcinizle görüşebilir veya dc@biltam.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Cisco HyperFlex sistemiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.Facebook Linkedin
HABERLER