Plantronics’ten profesyonellere yeni kulaklık!
09 Kasım 2017
Plantronics’ten profesyonellere yeni kulaklık!

Plantronics, profesyonellerin benzersiz bir iletişim deneyiminin keyfini çıkarması için tasarlanmış kablolu entegre iletişim sağlayan kurumsal kulaklıkları Blackwire 5200/3200 Serisi’ni tanıttı. Serinin kırmızı detayları dikkat çekerken yeniden tasarlanan kafa bandı ve köpük kulak yastıklarıyla gün boyu konfor sağlıyor.

Açık ofis, modern dünyaya yeni işbirliği yöntemleri sunarken, beklenmeyen gürültü ve daha az gizlilik gibi zorlukları da beraberinde getiriyor. Blackwire, gürültüyü engelleyen teknolojisi ve kaliteli konuşmalar yapmayı sağlayan hi-fi stereo özelliğiyle olağanüstü sesler sunarak öngörülemeyen şeylere karşı iletişim sürecini sağlıklı kılıyor.  Blackwire ailesine eklenen özellikler olan hi-fi stereo özelliği ile kulaklıklar kapsamlı bir ses sunarken, pasif gürültü önleme ve Dinamik EQ özellikleri de daha dikkat çekici sesler çıkarmaya yardımcı oluyor.

Blackwire 5200/3200 Serisi, kulaklık ve kordonlardaki lav kırmızı vurguları, yeniden tasarlanmış bir kafa bandı ve yumuşak yastık köpük kulak yastıklarıyla gün boyu konfor sağlıyor. Modern stil arayan, sıklıkla kulaklıkla görüşme yapan ve çevrimiçi toplantılara katılan yeni nesil genç profesyoneller için tasarlandı. Profesyoneller, yüksek ses kalitesiyle kesintisiz ve sorunsuz görüşme için Blackwire serisine güveniyorlar.

Plantronics Global Ürün Müdürü Gavin Sear,”Blackwire ailesi Plantronics’in en çok satan ürün serilerinden biri olmaya devam ediyor. Blackwire 5200 Serisi ve Blackwire 3200 Serisi ile, yeni nesil ofis çizgisinde, profesyonellere tüm cihazlarla entegre olabilecekleri,  yüksek kalitede sesi deneyimledikleri, konforlu kulaklıklar sunuyor. Günün büyük bölümünü masalarında, aramalar yaparak ve çevrimiçi toplantılara katılarak çalışaların en büyük şikayeti, seçtikleri kulaklığın yetersiz teknolojisi nedeniyle çevre gürültüsünün iletişim ve üretkenlik düzeylerini etkiliyor olmasıdır. Blackwire ailesi yüksek kaliteli telefon sesi için dizayn edilmiş gürültüyü engelleyen mikrofonlara sahip geniş bant ses teknolojisiyle en yüksek konsantrasyonda görüşme yapabilmeyi sağlıyor. Blackwire 5200 Serisi ve Blackwire 3200 Serisi kulaklıkla çalışma temponuzu bir an olsun bile düşürmeden cihaz bağlantı noktanızı değiştirebilir, bilgisayardan telefona geçebilirsiniz. Ortam değişiklikleri görüşmelerdeki ses kalitenizi etkilemez” dedi.

Profesyoneller premium malzemeler ve kordonlarda kullanılan lav-kırmızı aksanları ile ileri teknoloji endüstriyel tasarım teknoloji ürünü Blackwire 5200 Serisi ve Blackwire 3200 Serisini tercih ettiklerinde en kritik en kritik sohbeti bile yürütebilecek yetki ve etkideki en net ses kalitesiyle duyabiliyor ve duyulabiliyorlar. Dinamik sessiz alarm sayesinde, Blackwire Serisi’ni kullananlar, sessiz modda ilen konuşmaya çalıştıklarında bir kulak içi fısıltı şeklinde uyarılırlar. Blackwire Serisi, Cisco Jabber, Cisco Spark, Business for Microsoft Skype gibi programlarla uyumlu çalışır. Blackwire kulaklıkların laptop, PC ve akıllı telefonlar ile birlikte kullanılabilme özelliği ile ofiste ya da dışarda görüşmeniz asla kesilmez.Facebook Linkedin
HABERLER