Blackwire 3200 Serisi

USB Kulaklık

Plantronics Blackwire 3200 serisi, dayanıklı, rahat, kurulumu kolay, farklı bağlantı seçeneklerine sahip   kablolu USB bir kulaklıktır. 3200 USB kulaklığa,  Plantronics Manager Pro yazılımı ile uzaktan bağlanıp yönetebilir, sorunlara müdahale edebilir, raporlama yapabilirsiniz.

P/N: 209744-22

Üstün Ses Kalitesi

Blackwire 3200, wideband,  gürültü önleyici  mikrofonu  ve hi-fi stereo ses kalitesiyle  müzik,  multimedya  ve konuşmak için mükemmel bir üründür.  (modeller C3220 / C3225)  Dinamik EQ özelliği, görüşme sırasında ses kalitesini optimize eder;  müzik veya multimedya dinlerken EQ ayarlarını otomatik yapar. Blackwire 3200 Serisi, SoundGuard™ teknolojisine sahiptir.

Bağlantı Seçenekleri

PC, cep telefonu  veya tabletlerle yapılan telefon görüşmelerini tek bir araçla yönetmek isteyen çalışanlar için ideal bir üründür. Blackwire 3200 Serisi,  konforlu, esnek ve kombine bir kulaklık olmasının yanında ekonomik  bir üründür . Standart USB veya USB-C bağlantısı ile aramaları PC'nizden veya tabletinizden yönetebilirsiniz. C3215/C3225 modelleri, kablosuz cihazınız için 3,5 mm'lik bir bağlantı seçeneği sunar.

Konfor ve Taşınabilirlik

Konforun, uyumun ve güvenliğin keyfini çıkarın.  Hafif metal taç bandı ,dayanıklılık ve konfor sağlamaktadır. Deri kulak yastıkları mevcuttur, kolay taşınabilir  ve aynı zamanda katlanabilir  bir modeldir . Taşıma çantası (C3215/C3225) dahil gelmektedir.

Etkili  ses gücü

Esnek mikrofon ucu  ile gürültüyü kesen mikrofonu arka plan sesini  minimuma indirir.

Hızlı bağlantı

Gelişmiş bağlanabilirlik

USB, USB-C ve 3,5 mm bağlantı (C3215 / C3225)

Özellikler

  • Bütünleşik iletişime doğru akılcı adım: Bütünleşik iletişime giriş yapmak için özel bir ürün.  Kurumsal kullanıcılar için  özel tasarlanmış üstün ses kalitesi, katlanabilir özellikli taşıma çantası dahil, ekonomik bir kulaklık.
  • Bağlantı seçenekleri: USB, USB-C ile PC’ye ,  3,5mm jack ile cep telefonu ve tablete bağlanılır.
  • Stil seçimi yapmak: İki şekilde kullanımı mevcut: İki kulağı kapatan ile zengin sürükleyici ses deneyimi  (C3220/C3225),  tek kulağı kapatan ile çevreden kopmadan konuşma deneyimi. (C3210/C3215) 
  • Hafif tasarım: Ultra hafif metal taç bandı daynıklılık ve hafiflik sağlar.
  • Kolay çağrı yönetimi: Çağrıları yanıtlama, sonlandırma, ses seviyesini kontrol etme ve sessize alma gibi tüm özellikleri yönetebilme.
  • Üstün ses kalitesi: DSP teknolojisi ve gürültü filtreleme mikrofonu sayesinde net, doğala yakın ve zengin ses deneyimi.
  • Dinamik EQ: Dinamik EQ teknolojisi sayesinde müzik dinlerken ya da multimedia uygulamarını kullanırken yüksek kalitede ses perfromansı sağlar.
  • Hızlı kurulum: Kolay ve hızlı kurulum,  sorunsuz yönetim ,  Plantronics  Hub ile firmware  upgrade.

 

Blackwire 3200

 

Plantronics SoundGuard™ Teknolojisi

Duyularınızı korumak

İster ofiste ister sokakta yürürken kullanın, kulak sağlığı teknolojisi kimse için lüks değildir, olmamalıdır. Plantronics, 50 yılı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden müşterilerine  güvenlir  ses deneyimi sunan kulaklıklar üretmeye kendini adamıştır.

Plantronics, kullanıcının uzun süreli günlük gürültüye maruz kalmasını önleyecek kulaklıklar  üretmektedir. Ayrıca kullanıcıyı rahatsız eden  potansiyel olarak stres uyandırıcı akustik ses patlamalarını da ortadan kaldırdığını  taahüt etmektedir. Üstün ve güvenli bir ses deneyimi sağlamak için Plantronics kulaklık setleri, SoundGuard ™ olarak adlandırılan,  akustik koruma teknolojisi ile donatılmıştır.ÖzelliklerFacebook Linkedin