Blackwire 5200 Serisi

Geliştirilmiş Uyumluluk Seçenekleri & Olağanüstü Konfor

Blackwire 5200 Serisi yoğun geçen iş gününüzü kolaylaştırır. Kullanımı çok kolay, USB/USB-C ve 3,5 mm bağlantı seçenekleri ile  birçok cihazla çalışmanıza imkan verir. Ergonomi olarak rahat ve hafif olan tasarımı sayesinde tüm gün kullanım için uygundur.

Tüm gün konfor ve geniş kapsamlı bağlantı

Bütün gün kulaklık kullanmanız gerektiğinde  Blackwire 5200 Serisi size en üst düzeyde konfor sunar. Uzun saatler yapılan görüşmeler  ve  tüm gün kullanım için oldukça uygundur. Ofiste rahat ve kolay çalışabilmeniz için PC ve  cep telefonuyla  uyumlu olup size çalışma özgürlüğü sunar. Tüm modeller 3.5 mm bağlantı ile cep telefonunda,  USB veya USB-C'yi  çoklu kablo girişi sayesinde PC  ya da tabletlerde  kullanılabilir.

Üstün ses

Esnek,  gürültüyü engelleyen  akustik mikrofon   (near talker)

Basit ve kolay kullanım

Akıllı sensör özelliği ile çağrıları sezgisel yönetme

Tüm gün konfor

Yastıklı, çift kafa bandı sling tasarımı

Geniş kapsamlı bağlantı

Modeller  USB / USB-C tipi bağlantıyı içerir

Daha iyi verimlilik & etkin ses kalitesi

Günümüzde iş yerleri  genellikle açık ofis tarzında olup ortam gürültülü ve dikkat dağıtıcıdır.  Blackwire 5200 Serisinin etkili ses kalitesi sayesinde daha etkin ve temiz bir iletişim mümkün.  Bu sayede işlerinizde yaptığınız konuşmalarda  ya da dinlemelerde daha üretken olacaksınız.  Yumuşak deri kulak yastıkları  sizi ortamın gürültüsünden sıyırırken  hassas olarak ayarlanmış mikrofonu yakınlardaki gürültüleri ve sesleri yüksek oranda engelleyecek.

İstediğiniz şekilde çalışan kulaklık

Kulaklığı  çalışma koşullarınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.  Ses kapatma ayarları (mute)  sayesinde, sesinizi kesip  karşınızdakini  dinlemeye,  sesli uyarıların dilini seçerek  konuşmanıza daha kontrollü ve güvenle devam edebilirsiniz.

 

Özellikler

  • Bağlantı seçenekleri: PC aramalarında  USB  ya da USB-C giriş seçenekleri . 3,5mm jack girişi ile akıllı telefon ya da tablet bağlantısı mümkün.
  • Konfor ve dayanıklılık: Ultra yumuşak deri kulak süngerleri ve taç kısmının altındaki yumuşak deri yastığı ile  tüm gün size konfor sunar.
  • Stil seçimi yapmak: İki şekilde kullanım şekli mevcuttur:  Tek kulak (5210) ve çift kulak (5220)
  • Basit çağrı yönetimi: Ses kartının üzerinde yeralan  ses açma/ kapama, sessize alma seçenekleri ile gelen çağrıyı yönetme imkanı verir.
  • Üstün ses kalitesi: Doğala yakın  zengin ve net ses kalitesi.  Ultra gürültü filtreleme ve DSP teknolojisi mevcuttur.
  • Dinamik EQ: Bu özellik, görüşmelerde ses kalitenizi optimize eder,  multimedya,  hi-fi kalitede müzik  dinlemek için otomatik olarak bu  ayarları yapar.
  • Taşıma çantası: Ultra yumuşak ve katlanabilir deri kulak yastıkları taşıma çantası ile kolayca taşınabilir.
  • Hızlı kurulum: Kolay kurulum ve UC toolkit kaynakları,  IT yönetimini  kolaylaştırırken Güncellenmiş bellek ve yazılım uyumluluğu bu özellikleri destekler.

Blackwire 5200

 

Blackwire 5200 - How to Video

 

 

Blackwire 5200 - Tech Video

 

Facebook Linkedin