Voyager 5200 UC

Bluetooth Kulaklık

Voyager 5200 UC ile Gürültüye Son

İstediğin yerde bağlan, istediğin çağrıyı karşıla.

En gelişmiş ‘gürültü filtreleme teknolojisi’ ve  ‘Windsmart’ teknolojisi ile günümüzün  gürültülü ortamları için tasarlanmış çok özel  kulaklık.

Sesine, gününe, yoluna DEĞER KATAR

 

 • P/N: 206110-01 B5200 Voyager 5200 UC

Gürültüyü Arkanda Bırak

Ofiste değil misin? Problem değil. 4 adet  özel mikrofon ve WindSmart® teknolojisi ile nerede olursan ol ofis konforunu yaşa. Yıkıcı ve rahatsız edici gürültüyü ortadan kaldıran 5200 kulaklık ile dışarıda ya da ofiste olman farketmez.  Her yerde temiz ve  profesyonel iletişim ile işine focus ol.

Komut ile Kontrol

Kontrol elinizde. Voyager 5200 ile mobil yaşamın parçası olun. Kulaklığınıza tek bir dokunuşla Siri, Gooogle Now ya da Cortana’ya bağlanın. Sesinizle ile telefon rehberinize ulaşıp birini arayın, mesaj gönderin, toplantı ayarlayın, hatta web’de arama yapın. Ayrıca kulaklığın sesli komut sistemi size sarj durumunu bildirir, arayan kişinin ismini söyler.  Kulaklığa dokunmadan ‘answer’ diyerek çağrıyı karşılar,  ‘ignore’ diyerek sonlandırabilirsiniz.

Gün Boyu Konfor

Voyager 5200’ün ergonomik yapısı ile yoğun ve yorucu bir günün sonunda da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Adeta yok denecek kadar hafif  olan, günboyu verimli ve güçlü araç.

Eyvah  Mute’de miyim diye endişelenmeyin

Bir dokunuşla mute tuşuna basarak sesinizi kesebilir ya da tekrar aktif edebilirsiniz. Kulaklığın dinamik mute uyarı özelliği, kulaklığınız sessiz modda  iken konuşmaya çalıştığınızda sizi uyarır, sessiz modda olduğunuzu söyler. Ayrıca sessizde kaldığınız süre boyunca da belli aralıklarla sürekli uyarır. Aynı uyarı USB dongle ile bilgisayarınızda da çıkar, mute’de olduğunuzu hatırlatır.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in HUB yazılımı ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

Konuşma dili değiştirme

Kayıp kulaklığı bulma.

Birden fazla softphone kullanma desteği.

Kablosuz firmware update

Pil ölçme özelliği: PC’de kulaklığın pil seviyesini görme.

Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.

Çağrı alındığında ve kulaklık aktif kullanıldığında- hem PC hem mobil kullanımda- UC yazılımı kendini otomatik günceller.

Özellikler

 • Dört adet gürültü filtreleme mikrofonu: Dört adet özel mikrofon ve DSP teknolojisi birlikte arka plan gürültüsünü keser.
 • Rüzgar Kaynaklı Gürültüden Korunma: İleri teknoloji WindSmart® ile altı aşamalı rüzgar koruma. Olumsuz çevre koşullarından etkilenmeyen temiz iletişim olanağı.
 • Konforlu Tasarım: Binlerce farklı kulak tip gözününe alınarak tasarlanmış, test edilmiş özel bir kulaklık olan 5200 ile  yorucu bir gün sonunda bile kendinizi iyi hissedin.
 • Akıllı Sensör Teknolojisi: Akıllı Sensör teknoloji devrimi  ile  çağrı yönetimi daha basit. Kulaklığı kulağına takarak PC’den veya cep telefonundan gelen çağrıyı otomatik cevaplandır. Kulaklık kullanımda değilken  otomatik olarak cep telefonuna gelen  açtığın çağrıyı sadece kulaklığı  kulağına takarak, cep telefonundan kulaklığa yönlendir.
 • PC ya da cep telefonu ile konuşurken yazılımını güncelle. 
 • Çağrı butonunu kilitleyerek iletişim kazalarının önüne geç.
 • Kulaklığı çıkararak dinlediğin müziği duraklat.
 • Sesli Komut / Sesli uyarılar: Çağrı  geldiğinde kulaklık, arayanın kişinin ismini anons eder, size ‘answer’ ya da’ ignore’ sorularını yöneltir. Answer diyerek telefonu cevaplar, ignore diyerek kapatırsınız.
 • Ses kontrol butonu: Kulaklığınıza tek bir dokunuşla Siri, Gooogle Now ya da Cortana’ya bağlanın.
 • Geniş Kapsama alanı: Ortalama 30 metre kapsama alanı
 • Neme Dayanıklı: P2i nano teknoloji, sahip olduğu sıvı itici özelliği kulaklığı daha uzun ömürlü ve dayanıklı kılar.
 • Taşınabilir Şarj Kutusu: Çok özel bir tasarım olan sarj edilebilir kutuyu hem yanınızda kulaklığınızı taşımak için  hem de masanızda kulaklığınızı koymak ve sarj etmek için kullanabilirsiniz. Ekstra 14 saat ek konuşma süresi de beraberinde
 • Dinamik Mute Uyarı: Telefon mute’de iken konuşmaya çalıştığında seni uyarır.
 • Çoklu Bağlantı: Hem PC hem de akıllı telefonunza bağlayıp  çağrılarınızı yönetin.
 • B600 USB Bluetooth Adaptör: B600, telefon mute’de iken uyarır, bilgisayarın USB portuna takarak  PC ile kesintisiz iletişim sağlar.

Plantronics Voyager 5200 UC - Konfor!

Plantronics Voyager 5200 UC - WindSmart Teknolojisi

Plantronics Voyager 5200 UC - Artık her yer konuşmak için ideal!

Plantronics Voyager 5200 Serisi - Gürültü ve rüzgar önleme demosu

Plantronics 5200 Serisi - Nasıl kullanılır?

 

Facebook Linkedin