Voyager Edge UC

Mobil Bluetooth Kulaklık

Her zaman her Yerde Performans ve Güç seninle!

 • P/N: 202310-01 B255 (Standart)
 • P/N: 202320-01 B255-M (Microsoft)

Kesintisiz Bağlantı için Voyager Edge UC

Voyager Edge UC kulaklık,  akıllı telefonlar, tabletler ve PC’ler için üstün ses performansı ve kesintisiz bağlantı olanağı sunar. Ultra hafif özellikli bu seri aynı zamanda ‘akıllı sensör teknolojisi’ sayesinde telefonunuza bakmanıza gerek kalmadan kimin aradığını söyler, ‘answer veya ignore’ seçenek sorularıyla çağrıyı almanızı ya da reddetmenizi sağlar.

Yoldayken Şarj Et

Taşınabilir şarj kutusu sayesinde, kulaklığın konuşma süresi  7 saatten  16 saat ‘e kadar çıkmaktadır. Şarj kutusu  ek  10 saat şarj  imkanı sunar.  Sadece parmağınızı dokundurark  pil seviyesini  kontrol edebilirsiniz.

Üstün ses kalitesi ve konfor

Voyager Edge UC kulaklık, Plantronics Voyager ailesinin mirasının bir parçası olup muhteşem ses kalitesi sunmaktadır. Konuşma esnasında her iki taraftaki için de gürültü  filtreleme özelliğine sahip bu kulaklık, çok özel üç  hassas mikrofonu ile çok gürültülü ortamlarda bile üstün filtreleme sağlar, hatta rüzgarlı  ve zorlu ortamlarda  rüzgarı kesme özelliğiyle, temiz  ve anlaşılır bir iletişim olanağı sağlar. Tüm gün boyunca konfor sağlamasının yanında ultra hafif özellikli tasarımı sayesinde de vazgeçilmez bir kulaklıktır.

İhtiyaçlarına cevap verir

Sahip olduğu ‘Akıllı Sensör Teknolojisi’ sayesinde çağrı geldiğinde dinlediğiniz müziği durdurarak çağrıyı cevaplamınıza olanak sağlamasının yanı sıra kulaklığı kulağınıza takarak çağrıyı otomatik olarak cevaplamanızı sağlar.  Size arayan kişinin ismini söyleyerek, telefonunuza bakma zahmetinden kurtarır, Kulaklık kulağınızdayken çağrı geldiğinde sesli komut ile ‘answer’ ya da ‘ignore’ seçeneği sunar, ‘answer’ ile çağrıyı cevaplar, ‘ignore’ ile çağrıyı reddedersiniz.

Neme dayanıklı

Her türlü çalışma koşuluna uygun olan Voyager Edge UC ile ister yağmurda yürürken kullan ister ofiste kahveni yudumlarken... P2i teknolojisi sayesinde neme dayanıklı olan bu kulaklığa kahveni döktüğünde endişelenme. Nano teknoloji ile sahip olduğu sıvı itici özelliği kulaklığı daha uzun ömürlü ve dayanıklı kılar.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in Hub yazılımı aşağıdaki katma değerleri sağlar.

 • Birden fazla softphone kullanma desteği.
 • Pil ölçme özelliği: PC’de kulaklığın pil seviyesini görme.
 • Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.
 • Çağrı alındığında ve kulaklık aktif kullanıldığında- hem PC hem mobil kullanımda- UC yazılımı kendini otomatik günceller.

Bir Bakışta Özellikler

Çoklu Bağlantı

Hem PC hem de akıllı telefonunza bağlayıp  çağrılarınızı yönetin.

Akıllı Sensör Teknolojisi

Akıllı Sensör teknoloji devrimi  ile  çağrı yönetimi daha basit.

 • Kulaklığı kulağına takarak PC’den veya cep telefonundan gelen çağrıyı otomatik cevaplandır.
 • Kulaklık kullanımda değilken  otomatik olarak cep telefonuna gelen  açtığın çağrıyı sadece kulaklığı  kulağına takarak, cep telefonundan kulaklığa yönlendir.
 • PC ya da cep telefonu ile konuşurken yazılımını güncelle. 
 • Çağrı butonunu kilitleyerek iletişim kazalarının önüne geç.
 • Kulaklığı çıkararak dinlediğin müziği duraklat.

Şarj Kutusu

Taşınabilir şarj kutusu ile kulaklığı ve USB adaptörü muhafaza et.  Ek olarak pil durum göstergesi ve 10  saat ek konuşma süresi de beraberinde.

Üstün Ses Kalitesi

DSP ve üç gürültü filtreleme mikrofonu ile arka plandaki gürültüyü 80 desibel’e kadar filtreler, hem konuşan hem de karşı taraf için  berrak ve temiz bir iletişim sağlar. PC wideband ve mobile (HFP 1.6) wideband teknolojisi ile en iyi ses kalitesi.

Bluetooth USB mini Adaptör

USB adaptörü bilgisayarının USB portuna tak, her zaman bağlantıda ol veya sarj kutusunda muhafaza et.

Müzik Multi-Medya

A2DP Teknolojisi ile cep telefonundan müzik dinle, medya akışını takip et, navigasyon ve daha fazlasını kulaklığınla yap.

Sesli Komut/Sesli Uyarılar

 • Komut: Sesini kullanarak, gelen çağrıyı cevapla, pil seviyesini kontrol et, telefonuna eşleştirme yap, yeniden ara ve daha fazlası...
 • Sesli uyarı: Arayanın ismi, kalan konuşma süresi, bağlantı durumu, pil seviyesi ve  mute de olup olmadığını söyler, hayatını kolaylaştırır.

Uzun Ömürlü Pil

6 saat konuşma, 7 gün bekleme  süresi.

Konfor ve Sağlamlık

Son derece hafif, esnek ve yumuşak, tüm gün kullanım kolaylığı. özel kaplaması ile dayanıklı. (P2i)

Voyager Edge UC

 

Facebook Linkedin