Haberler
 • TÜM YILLAR
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
NetApp FlexPod ve Cisco Data Center Etkinliği @Ankara

20 Nisan 2017 Perşembe günü Biltam, NetApp ve Avnet işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikte, NetApp FlexPod ve storage çözümleri ile Cisco Data Center çözümlerini dinleyebileceksiniz.

Program

 13.30 - 14.00

 Kayıt

 14.00 - 14.15

 Açılış Konuşması

 14.15 - 15.15

 Yeni Nesil Veri Merkezi Mimarilerine Cisco Yaklaşımı
 Barış Varış - Veri Merkezi Mimarı, Cisco

 15.15 - 16.15

 Cisco ACI Çözümleri
 Mehmet Göktaş - Sistem Çözümleri Direktörü, Biltam

 16.15 - 16.30

 Kahve Molası

 16.30 - 17.00

 FlexPod ve Avantajları
 Engin Çakıcı - Flexpod Müşteri Yöneticisi , Avnet

 17.00 - 18.00

 NetApp ile Yeni Nesil Veri Yönetimi
 Levent Kaptanoğlu - SE Takım Lideri, NetApp

 18.00 - 20.00

 Akşam Yemeği 

 

Kontenjanımız sınırlı sayıdadır. Katılım durumunuzu en geç 14 Nisan tarihine kadar bildirmenizi rica ederiz.

LCV: Hafize Kılıç | +90 (549) 719 48 10 | +90 (312) 440 77 57 | hkilic@biltam.com.tr

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

 

 

 

devamını oku »
Cisco Data Center PoC Altyapımız Hazır!

Cisco çözümleriyle hazırlanan Data Center PoC ortamımızda şu bileşenler yer almakta.

 • Cisco HyperFlex Çözümü
 • Cisco Nexus 9000 ve 5000 Serisi Data Center Switch'leri
 • Cisco 5100 Serisi Blade ve Cisco C240 Serisi Rack Sunucular
 • Cisco 6100 Serisi Fiber Interconnect'ler
 • Cisco ACI Çözümü
 • Cisco FirePower NG Firewall Çözümü

En kapsamlı Cisco Data Center PoC ortamlarından biri olan altyapı, her türlü demo ve testler için hazır!

Demo, PoC istekleriniz ve uzmanlarımıza ulaşmak için tıklayınız.

devamını oku »
Adım Adım Shopper Marketing Etkinliği - II

Shopper Marketing, Location Analytics, Kasasız Ödeme, Hızlı Sipariş ve Akıllı Alışveriş Deneyimi konularında perakende sektörüne yaratıcı, akıllı ve basit teknolojiler sunan wingy, teknoloji devi Cisco ve Biltam’ın katkılarıyla, Kolektif House Levent / İstanbul’da, 12 Nisan 2017 tarihinde, kapsamlı bir etkinlik gerçekleştirecek.

Perakende sektörü ve zincir mağazaların; CEO, CIO, CMO, pazarlama yöneticisi ve omni-channel stratejistleri için kaçırılmaması gereken bir etkinlik.

Katılımcılara wingy tarafından önerilen tüm teknolojilerin canlı demoları Biltam’ın sağladığı Cisco Meraki altyapısı üzerinden gösterilecek. Bunun için ACME butik adında gerçek bir mağaza konsepti ve ACME coffee adında sanal bir kahve dükkanı yaratıldı. Bu sayede katılımcıların canlı wingy deneyimini yaşamaları sağlanacak.

Biltam önderliğinde daha önce 2 Şubat 2017 tarihinde düzenlenen wingy: Adım Adım Shopper Marketing etkinliği katılımcılar tarafından yoğun ilgi görmüştü.

LCV: cisco@marsmice.com | Doğaç Pekmen | +90 212 274 36 56

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

devamını oku »
Kamu Siber Güvenlik Zirvesi’2017

6-7 Nisan 2017

Kamu Bilişimcileri Derneğinin, “kamu bilişim çalışanlarının bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, kamuda bilişim teknolojilerinin kullanımını arttırarak kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, ulusal ve uluslararası alanda yeni teknolojiler ve uygulamalar hakkında ortak akıl oluşturularak proaktif davranışlar geliştirmek amacına” yönelik olarak her yıl düzenlediği “Kamu Siber Güvenlik Zirvesi (KSGZ)”, bu yıl 6-7 Nisan 2017 tarihleri arasında Ankara Bilkent Otel’de düzenlenmektedir.

Biltam,  “Kamu Siber Güvenlik Zirvesi (KSGZ)” etkinliğine “kamu bilişimcilerinin siber güvenlik ile ilgili yaşadıkları sorunları ele almak ve kamuda kişisel verilerin korunmasına yönelik farkındalığı arttırmak"  amacı ile sponsor olarak destek vermektedir.

Etkinlik sırasında yeni nesil Güvenlik Sistemleri, Güvenli Sesli ve Görüntülü İletişim, Güvenli Data Center  konularında bilgi almak için standımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Not: Etkinlik, sadece Kamu Kurumu katılımcılarına açıktır.

Program: http://www.kamusiberguvenlik.com/program/

LCV: http://www.kamusiberguvenlik.com/kayit/

devamını oku »
Cisco Yeni Nesil Veri Plaftormları Etkinliği

 

Cisco ve Biltam'ın ortaklaşa gerçekleştireceği "Yeni Nesil Veri Platformları Etkinliği"ne davetlisiniz. Etkinlik, 4 Nisan Salı günü Ortaköy Feriye'de gerçekleştirilecek.

 

LCV: cisco@marsmice.com | Doğaç Pekmen | +90 212 274 36 56

 

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

devamını oku »
StratejiForum Perakende 2017

Management Events Türkiye tarafından her yıl Mart ayının ikinci haftası düzenlenen, teknoloji sağlayıcılarla perakende sektörünün karar vericilerini bir araya getiren, “Yılın En Verimli İş Günü” sloganını sahiplenen, “Strateji Forum: Perakende”etkinliği bu yıl yine 7-8 Mart 2017 tarihlerine Sapanca’da gerçekleşti.

Yoğun ilgi gören etkinliğe çok sayıda üst ve orta düzey karar verici katıldı.

Biltam ve Cisco etkinliğe birlikte katıldı. Kasasız Alışveriş Deneyimi ve Shopper Marketing başlıklarında Cisco perakende çözümleri ve Wingy Akıllı Mağaza konsepti karar vericilerle kısa oturumlarda paylaşıldı. Wingy etkinliğin en çok ilgi gören çözümlerinden biri oldu.

 

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

devamını oku »
Wingy Adım Adım Shopper Marketing Etkinliği

Shopper Marketing, Location Analytics ve Big Data konularında perakende sektörüne yaratıcı, akıllı ve basit teknolojiler yaratan wingy, 2 Şubat 2017 tarihinde, teknoloji devi Cisco ve Biltam’ın katkılarıyla, Jamie’s Italian İstanbul’da  bir etkinlik gerçekleştirdi.

Türkiye’de perakende sektöründe öncü sınırlı sayıda şirketin üst düzey pazarlama yöneticisi ve stratejik pazarlama departmanı çalışanları etkinliğe davet edildi.

Biltam önderliğinde düzenlenen wingy: Adım Adım Shopper Marketing etkinliği katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Açılış konuşması Cisco Türkiye Kanal Müdürü Emre Yükselci tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, Dr. Engin Baran da perakende sektöründe yeni teknolojileri anlatan bir sunum yaptı.

Satış Direktörümüz Şükrü Atlandı ise “wingy’nin hikayesi” başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

Katılımcılara wingy tarafından önerilen teknolojilerin canlı demoları Biltam’ın sağladığı Cisco Meraki altyapısı üzerinden gösterildi. Bunun için ACME butik adında küçük bir mağaza konsepti yaratıldı ve katılımcıların gerçek bir mağaza deneyimini yaşamaları sağlandı.

Fotoğraflar için tıklayınız.

devamını oku »
Biltam'ın da Sponsor olduğu Cisco Connect 2017 Swissotel'de Gerçekleştirildi

Cisco önderliğinde düzenlenen en büyük teknoloji etkinliği olan Cisco Connect, bu yıl 17 Ocak tarihinde Swissotel Bosphorus’da gerçekleştirildi. Yoğun ilgi gören etkinliğe binden fazla katılımcı dahil oldu. Açılış konuşması Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, TÜSİAD yeni başkanı Erol Bilecik de bir konuşma yaptı.

Biltam etkinliğe “Platinum Sponsor” ve “TelePresence Sponsor” olarak destek verdi. Ayrıca katılımcılara sunulan kablosuz ağ erişimi Biltam’ın sağladığı Cisco Meraki altyapısı üzerinden gerçekleştirildi. Kablosuz ağ için gerekli hotspot ve loglama işlemleri ise Biltam’ın Wingy uygulaması ile gerçekleştirildi.

Standımıza gelen ziyaretçiler canlı olarak Cisco HyperFlex demosunu ve Cisco’nun MX800 serisi TelePresence video konferans cihazını görebildiler.

Paralel sunumlar sırasında uzman teknoloji danışmanımız Celal Milletinisever, Cisco Meraki çözümlerini anlattı. Satış Direktörümüz Şükrü Atlandı ise “Cisco Meraki ve Wingy ile Akıllı Mağazalar Yaratın” başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

devamını oku »
İBB Başakşehir Data Center Projesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ihaleyi, Cisco ürünleriyle Biltam kazandı. Data Center, hem IBB hem de iştiraklerine hizmet verecek. Proje kapsamında ACI (Application Controlled İnfrastructure) temelli ve yüksek performanslı Cisco Nexus çözümleri kullanılacak.

devamını oku »
HyperFlex Demo Day

Cisco'nun hyper Converged teknolojisini daha yakından incelemek için, sizleri aramızda görmek isteriz.

Kayıt için; eakkuc@biltam.com.tr

devamını oku »