Haberler
 • TÜM YILLAR
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
Biltam'a Cisco'dan 3 Ödül Birden 26 Eylül tarihinde gerçekleştirilen Cisco Partner Summit 2018 etkinliğinde Biltam 3 ödül birden aldı: "Architectural Excellence - Collaboration", "Sales Excellence - Software Growth" ve "Marketing Excellence".
devamını oku »
Biltam’a ISO 27001 Sertifikası Günümüzde kurumlar, sadece çalışanlarıyla değil, müşterileri, iş ortakları ve hissedarlarıyla birlikte tanımlanıyorlar. Bu koşullarda kurumlarda, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve ulaşılabilirliğine ilişkin güven ortamının yaratılması, stratejik bir önem taşımaktadır. Bilgi güvenliğini sağlamak, teknolojik çözümlerle birlikte sağlam bir güvenlik yönetim sisteminin kurulması ile mümkün olabilmektedir. ISO 27001, etkin bir bilgi güvenlik yönetim sisteminin oluşturulması amacıyla hazırlanmış bir standardtır. ISO 27001 sertifikası almaya hak kazanan Biltam, güvenlik yönetim sistemini kurmuştur. Sistemin sürekliliği, sadece teknolojik altyapı ile değil, tüm şirket çalışanlarının uyguladığı süreçle
devamını oku »
Bora Özver'e “CCIE DC” Ünvanı Takım liderlerimizden Bora Özver, Data Center uygulamalı sınavını da başarıyla tamamlayarak, CCIE DC (Cisco Certified Internetwork Expert – Data Center #59705) ünvanını aldı. CCIE DC sertifikası, Cisco Data Center çözümlerinde en üst düzey uzmanlığı gösteren sertifikadır.
devamını oku »
Ali Can Karabaş’a “CCIE Collaboration” Ünvanı Uzman İşbirliği Çözümleri Mühendisimiz Ali Can Karabaş, Collaboration uygulamalı sınavını da başarıyla tamamlayarak, CCIE Collaboration (Cisco Certified Internetwork Expert – Collaboration #59272) ünvanını aldı.CCIE Collaboration sertifikası, Cisco’nun, kompleks ağlarda işbirliği çözümleri entegrasyonu, yapılandırma ve sorun giderme konularında bilgi ve deneyimi ön planda tutarak, işbirliği çözümlerinin temelini oluşturur. IP telephony, video ve mobilite bileşenlerinde, IT sertifikaları içinde alınması zor olan en üst düzeyde yetkinliği gösteren uzman düzeyinde bir sertifikadır.
devamını oku »
Teknoloji ve Eğitim Fuarı 18-20 Mayıs Tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan, Teknoloji ve Eğitim fuarında buluşuyoruz.Siz de yerinizi alın, eğitim ile teknolojinin bu büyük buluşmasını kaçırmayın..!ÜCRETSİZ Kayıt İçin: https://www.tef.istanbul/
devamını oku »
Türk Ekonomi Bankası Video Konferans Projesi Türkiye'nin en köklü finans kurumlarından biri olarak hizmet veren Türk Ekonomi Bankası, video konferans altyapısının güncellenmesi için Biltam'ı ve uçtan uca Cisco çözümlerini tercih etti.Proje kapsamında farklı markalardan oluşan video konferans altyapısı, tamamen modern Cisco çözümleriyle güncellendi.Merkezde CUCM (Cisco Unified Communications Manager) ve CMS (Cisco Meetings Server) konumlandırıldı. Uç cihazlarda ise Cisco'nun en yeni ürünleri olan Cisco Spark Room 55/70 ve Cisco Spark Room Kit serileri kullanıldı.
devamını oku »
Plantronics ürün yelpazesini genişletti! Profesyonellere özel Voyager 6200 UC kulaklıkPlantronics, kurumsal kulaklık segmentinin amiral gemisi Voyager ailesinin son üyesi Voyager 6200 UC’yi tanıttı. Geliştirilmiş bluetooth teknolojisiyle kablo karmaşasını ortadan kaldıran Voyager 6200 UC, şık ve rahat tasarımıyla, aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisini birlikte deneyimleme imkanı sunuyor. Plantronics, iş dünyasında ilgi gören kablosuz kulaklık seçeneklerine Voyager 6200 UC’yi ekleyerek kurumsal kulaklık segmentinde profesyonellere en fazla ANC özelliğine sahip stereo kulaklık seçeneği sunan marka olarak öne çıkıyor.Günlük hayatta veya iş ortamında dikkat dağınıklığının en önemli faktörü olan ‘gürültü’ Plantronics’in aktif gürültü
devamını oku »
GSK İstanbul Ofisi Video Konferans Projesi 50 yılı aşkın bir süredir faaliyette olduğu Türkiye ilaç sektörünün lider firmaları arasında yer alan GSK, video konferans çözümü için Biltam ve Cisco'yu tercih etti.Proje kapsamında;GSK Global Video Konferans Ağına bağlanmak üzere, Cisco IX5000 "Immersive" video konferans çözümü kuruldu. IX5000, Cisco'nun en üst düzey video konferans çözümü olarak biliniyor.IX5000 Çözümleriyle ilgili bilgi almak içintıklayınız.IX5000 Tanıtım Video'su içintıklayınız.
devamını oku »
Yemek Sepeti, Yeni Ofisinde Türkiye’nin en büyük çevrimiçi yemek siparişi sitesi yemeksepeti.com yeni binasına taşındı. Levent’teki çok katlı, modern binanın iletişim altyapısında Cisco ürünleri, Biltam uzmanlığı ile birlikte tercih edildi.Tüm Biltam haberlerine ulaşmak için tıklayınız.
devamını oku »
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Video Konferans Projesi Türk Silahlı Kuvvetleri Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde kullanılmak üzere satın alımı yapılan Videokonferans altyapı ihalesini Cisco’nun tasarım ödüllü MX ve IX serisi TelePresence uç sistemleriürün ailesi ile Biltam kazandı.Çoklu konferans çözümü olarakise yeni nesil Cisco Meeting Server sunucuları tercih edildi.Tüm Biltam haberlerine ulaşmak için tıklayınız.
devamını oku »