Profesyonel Servisler
Profesyonel ServislerFacebook Linkedin
Proje Yönetimi Proje Yöneticilerinden oluşan ekibimizle, anahtar teslimi projelerinizi, sözleşme şartlarınıza uygun zamanda tamamlayarak gerçekleştiriyoruz. Biltam Proje Yönetimi Hizmetleri ile sizi aşağıdaki hedeflere ulaştırmayı taahhüt ediyoruz ve garantiliyoruz; Projenin planlanan bütçesi, takvimi, kapsamı ve iş kalitesinin gözönünde tutularak proje uygulaması Projede oluşabilecek risklerin projeden önce belirlenmesi, analizi ve yönetilerek projede başlamadan önce bertaraf edilmesi Proje tarafları arasındaki iletişimin etkin ve güçlü tutulması
incele oku »
Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı Ağ Danışmanlığı Ağ Danışmanlığı ile müşterilerimizin iş uygulamalarını  kesintisiz ve en verimli şekilde yürütmesini hedefliyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerinin analizi (Network Health Check, Kablosuz Ağ Danışmanlık Hizmeti) sonrası ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak olan BT çözümlerini belirleyip, iyileştirme önerilerimizle birlikte tasarlayarak uygulamaya geçiriyoruz.   Güvenlik Danışmanlığı Güvenlik Danışmanlığı müşterilerimizin network güvenlik teknolojilerinin kurumsal bazda değerlendirmesini kapsamaktadır. Güvenlik ihlallerinin analizi (Security Health Check) var olan güvenlik ihlali hakkında bilgilendirme, güvenlik politikası analizi ve değerlendirmeyi kapsayan servislerin bütünüdür. Güvenlik danışmanlığının periyodik olarak alınması, müşterilerimizin güvenlik yatırımlarını etkin ve bütçe çerçevesinde gerçekleştirmesini ve iş ortamındaki bilgi varlıklarını güvenle yönetmesini sağlamaktadır.
incele oku »
Sistem Danışmanlığı Sistem Danışmanlığı müşterilerimizin iş planı ve problemleri ile en iyi şekilde örtüşecek BT çözümünün üretilmesini hedefler. Müşterilerimizin mevcut BT sistemleri/süreçleri ile hedeflenen yapılar/sistemler/süreçler arasındaki farklılıkların, entegrasyon ihtiyaçlarının ortaya konması ve iyileştirme önerilerimizi kapsayan uzmanlık servisleridir. Mevcut Sistemin operasyonel olarak incelenmesi (Sistem Health Analysis) Verimlilik Analizi Raporlama
incele oku »
Olağanüstü Durum Danışmanlığı Biltam olarak müşterilerimizin herhangi bir doğal afet veya teknik problem ile karşılaşmaları durumunda, BT hizmetlerini alternatif platformlar üzerinden devam ettirmesine yönelik hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerin belirlenebilmesi için öncelikle müşterimiz ile birlikte ön çalışma yaparak, iş sürekliliğine yönelik BT altyapılarını etkileyebilecek riskleri, olasılıklarını ve bu risklerin işe etkilerinin analizini yapıyoruz. Bu kapsamda gerekli altyapının tasarımı ile operasyonel süreçlerin belirlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Bu servisin müşterilerimize faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz; Karşılaşılan herhangi bir felaket senaryosunda veya problem anında kritik iş fonksiyonlarını yürüten sistemlerin durmaması, Finansal kayıpların minimize edilmesi,  Veri kaybının önlenmesi, Müşteri kaybının önlenmesi, Kurumsal prestij kaybının önlenmesi, İş akışlarının kesintisiz olarak devam ettirilmesi, Servis kalitesinin korunması.
incele oku »
Kurulum Servisleri Kurulum servisleri, yoğun rekabet ortamında kesintisiz çalışmayı hedefleyen müşterilerimiz için kritik bir süreç haline gelmekte. Bu servisimizle müşterilerimize kendileri için en uygun teknolojinin, güvenli ve doğru bir şekilde ve doğru zamanlamayla sistemlerine kurulumu ve entegrasyonunu sağlyoruz.   Kurulum servislerimiz aşağıdaki adımlardan oluşuyor: Tasarım ve Planlama Ön kurulumların yapılması Depolanması Ürün sevkiyatlarının sağlanması Sahada kurulumların yapılması Montaj Entegrasyon Test Devreye alma Raporlama Türkiye’nin her noktasında müşterilerimize yerinde ve kesintisiz servis sunuyoruz. Test ve devreye alma işlemlerinin ardından sistemin verimli bir şekilde işletilmesinin sağlanması büyük bir önem taşıyor. Sistemlerin kurulum sonrasınde destek ve bakımı için sözleşmeli veya çağrı bazlı destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
incele oku »